Úvery bez registra

Máte ťažké finančné obdobie a nemyslíme tým, že by ste sa topili v peniazoch, ale naopak niekoľko desiatok eur navyše by Vám skutočne pomohlo? Nie ste prvý ani posledný, kto sa ocitol v zložitej finančnej situácii. Sú dva hlavné dôvody, pre ktoré väčšina ľudí pri žiadosti o pôžičku pohorí. Prvou je nedostatočný príjem žiadateľa a druhou zápis v registri dlžníkov. Bonita klienta je pre banky v takom prípade, takmer nulová a žiadateľ o úver nemá najmenšiu šancu. Ostáva Vám jedná možnosť, ako rýchlo a jednoducho získate peniaze – úvery bez registra.

Úvery bez registra sú úvery, ktoré poskytujú hlavne nebankové inštitúcie, kde máte zaručenú diskrétnosť tým, že nikto nebude kontrolovať, či máte záznam v registri dlžníkov alebo niekde inde. Úvery bez registra využívajú klienti, ktorý mali alebo majú podlžnosti a záznam v centrálnom registri dlžníkov.

Dnes je normálne, že každý druhý človek má dnes nie jeden, ale hneď niekoľko úverov, bez ohľadu na reálnu situáciu, ktorú majú na účte. Potom sa stáva, že príde neočakávaná finančná situácia a to množstvo úverov sa nedá splácať naraz. Nie každý sa s tým vie vysporiadať, tak, aby nesiahol až na svoje finančné dno. Úvery bez registra môže získať takmer ktokoľvek a kedykoľvek.

Úvery bez registra – niektoré výhody

  • Úvery bez registra môžete predčasne splatiť.
  • Splátky sú bez skrytých poplatkov, bez ručiteľa.
  • Úvery bez registra už do niekoľkých hodín v hotovosti alebo na účet.
  • Osobný prístup a pochopenie, snaha pomôcť.
  • Úvery bez registra vybavíte z pohodlia online.

Ako môžete dostať pôžičku hoci ste vedení v registri dlžníkov? Odpoveď poznáte dokonca aj vy – úvery bez registra. Stačí ak spoločnosť, ktorú ste si vybrali jednoducho do registra nenahliada a vy získate tzv. úvery bez registra, pretože sa veľmi často stáva, že človek ktorý je v registri zapísaný je na tom častokrát lepšie, než niekto, kto tam nie je. Niekedy sa stáva, že sa tam človek dostane aj chybou banky alebo len nesplatením jednej splátky. Takýto človek je potom bez šance získať pôžičku.